На Миколаївщині порушили кримінальне провадження за звільнення журналіста

У місті Южноукраїнську Миколаївської області відкрито кримінальне провадження за фактом звільнення з посади керівника комунального підприємства «Інформаційне агентство« Медіа-Простір» Ірини Головченко. Це сталося після звернення Незалежної медіа-профспілки України до Генеральної прокуратури. Раніше місцеві депутати зверталися до місцевих правоохоронних органів, але це не дало результату.

Як каже Ірина, минулого тижня її викликали до Южноукраїнського міського відділу міліції для пояснень за фактом звільнення. За словами Головченко, у справі про звільнення також були опитані і депутати Южноукраїнської міської ради, які, власне, і ухвалили рішення про її звільнення. Досі невідомо за якою статтею Кримінального кодексу відкрито провадження. На усні запитання потерпілої про статтю КК слідчий відбувається загальними фразами.

Нагадаємо, в листопаді минулого року, шляхом злиття двох комунальних ЗМІ в Южноукраїнську, заодно звільнили Ірину Головченко. При цьому звільнена вона була рішенням міської ради заднім числом. Їй, редактору з семирічним стажем на керівній посаді і профільною освітою, запропонували у новоствореному підприємстві півставки менеджера з реклами або «монтажера газети». Южноукраїнський суд визнав законним звільнення редактора. Ірина Головченко заявляє, що вона і далі буде відстоювати свої права в суді.

Залиште коментар