Медіа-профспілка призначила З’їзд та Збори у Києві

Рада Незалежної медіа-профспілки України, яка складається з представників регіональних організацій профспілки, вирішила провести загальні збори організації у грудні 2013 – січні 2014 років. Таке рішення було прийняте під час засідання Ради НМПУ у Києві в п’ятницю 19 липня.

Раніше на засіданні Комітету Київської організації Незалежної медіа-профспілки було прийняте рішення про проведення загальних зборів у столиці до 15 грудня 2013 року.

Напередодні З’їзду всеукраїнської організації мають пройти збори у регіонах. Наразі профспілка нараховує 14 місцевих організацій. На З’їзді керівники профспілки звітуватимуть за два роки, відбудуться перевибори, буде затверджено новий стратегічний план розвитку НМПУ. Також обговорюватиметься ідея впровадження єдиної прес-карти, розміру членських внесків та реформування Етичної комісії.

Оргокмітет з проведення З’їзду очолює голова НМПУ Юрій Луканов, також до нього входять заступник голови НМПУ Андрій Яніцький, виконавчий секретар НМПУ Оксана Винничук, член Ради НМПУ Тетяна Даниленко.

Якщо ви хочете долучитися до організації З’їзду НМПУ – пишіть на sekretar@profspilka.org.ua.
Якщо хочете допомогти провести Збори у Києві – повідомляйте на profpres@gmail.com.

Також Рада прийняла рішення про проведення кампанії на захист журналістів, яких було побито у Києві в ніч з 18 на 19 липня 2013 року. Ця кампанія має на меті відставку міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко та притягнення до кримінальної відповідальності винних у побитті журналістів співробітників міліції, включаючи керівництво київського “Беркуту”.

Залиште коментар