Кримінальне провадження проти затриманих у Врадіївці журналістів закрито

Слідчий відділ Врадівського райвідділу закрив кримінальне провадження проти затриманих у Врадіївці журналістів Lb.ua, ТВі, «1+1». Про це йдеться у повідомленні відділу зв`язків з громадськістю ГУ МВС України.

Таке рішення було прийнято 5 липня за результатами проведеного досудового розслідування у на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України – у зв’язку з відсутністю складу злочину.

«Слідчими не було встановлено факт порушення працівниками засобів масової інформації права на приватне життя, оскільки цей злочин має місце тоді, коли особою незаконно збирається або поширюється конфіденційна інформація про іншу особу, дозвіл на розповсюдження якої вона не давала, – йдеться в повідомленні ГУ МВС України. – Такою інформацією можуть бути відомості про приватне життя особи, що становлять її особисту чи сімейну таємницю – зокрема, інформація про освіту, сімейний стан, релігійність, стан здоров’я, дату і місце народження, майновий стан та інші персональні дані про особу».

Раніше НМПУ висловлювала заяву з цього приводу.

Залиште коментар