Журналістам UMH Group варто створити профспілку

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) закликає журналістів, які працюють у редакціях UMH Group, створити профспілку. Це дозволить захистити свободу слова та умови праці навіть за нового власника.

Згідно українського законодавства профспілка має безліч прав. Вона може виступати від імені трудового колективу, вести переговори з роботодавцем, підписувати Колективні Угоди. Саме Колективна Угода (а не інший документ) дозволяє юридично зафіксувати стандарти та умови праці на підприємстві. Згідно Закону України “Про колективні договори і угоди” ці документи є обов’язковими для виконання. Якщо роботодавець ухиляється від підписання Колективної Угоди, він може бути оштрафований. Порушення Колективної Угоди також передбачає покарання у вигляді штрафу.

За Законом України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” роботодавці зобов’язані вести колективні переговори з профспілками. Профспілки мають право вимагати розірвання трудового договору з керівником, якщо він порушує законодавство про працю, про колективні договори та угоди. Така вимога профспілок є обов’язковою для виконання.

Профспілки можуть організовувати страйки.

Профспілки мають право на доступ до фінансової інформації компанії (для підготовки Колективної Угоди, наприклад), можуть захищати працівників від незаконних звільнень або тиску збоку власника або топ-менеджера компанії.

НМПУ має 10-річний досвід профспілкової роботи і готова поділитися ним з журналістами UMH Group.

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) є першою всеукраїнською професійною спілкою працівників медіа-сфери та єдиною профспілкою, що входить до Міжнародної федерації журналістів (IFJ). Профспілка об’єднує близько 1000 журналістів по всій Україні. Фінансується за рахунок членських внесків та благодійної допомоги.

Залиште коментар