Віталій Кличко, Микола Валуєв, Сільвестр Сталоне стали героями спортивної книжки

У Керчі відбулася презентація збірника «Повір у себе! Аргументи спорту», до авторського журналістського колективу якої увійшла двоє членів Незалежної медіа-профспілки України Олена Юрченко з Керчі і Станіслав Юрченко з Сімферополя. До видання, яке готувалося з минулого року, увійшли інтерв’ю як з світовими знаменитостями, так і з молодими спортсменами з Криму.

Книга складається з розповідей таких сучасних і колишніх спортсменів, як Жан Клод Ван Дам, Сильвестр Сталлоне, Віталій Кличко, Федір Ємельяненко, Ілля Авербух, Микола Валуєв. Поруч з ними – інтерв’ю керченських спортсменів: Діми Попова, Геннадія Ткаченка, Михайла Бакина.

Збірник «Повір у себе! Аргументи спорту » підготували інтернет-видання « Аргументы недели »та спортивно-патріотичний клуб «Слава». Книжку видано обмеженим накладом, і вона поки не планується до продажу. Частина тиражу до офіційної презентації потрапила в руки головною цільовою аудиторії: книги протягом дня дарували дітям, що живуть в Керчі та Ленінському районі Кримської автономії.

Акцію з дарування книжок планується повторити в Керчі у вересні. Про це заявили організатори під час презентації.

Наймолодшому герою книги Дімі Попову десять років, він вихованець Республіканської школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, займається самбо та дзюдо в спортивно-патріотичному клубі «Слава». За два роки занять хлопчик неодноразово перемагав на республіканських та міжнародних турнірах з самбо. Заради занять спортом він навіть відмовився виїхати до італійської прийомної сім’ї, куди рік тому виїхав його рідний брат.

На презентації відзначалося, що головна мета створення книги про юних спортсменах Керчі і Криму – це не тільки підтримка дитячого спорту, а й мотивація для дітей та підлітків, не пов’язаних зі спортом. Головне – не спонукати дітей до спортивних досягнень, а показати на близьких їм прикладах, як можна змінити своє життя, вміючи ставити перед собою цілі і працюючи над собою.

Під час презентації книги почесна гостя заходу, віце-королева краси України-2013 Тетяна Хороша, висловила готовність стати обличчям проекту «Повір у себе». За її словами, активний спосіб життя – запорука успіху, краси і впевненості в собі.

«Краси не буває без відмінної фізичної форми, яка напрацьовується в результаті тренувань. Я сама з чотирьох років займалася художньою гімнастикою. Спорт – невід’ємна частина нашого життя », – розповіла Тетяна Хороша.

Залиште коментар