Після акції під «Межигір’ям» у журналістки Тетяни Чорновол забрали авто

Міліція забрала авто журналістки Тетяни Чорновол на штрафмайданчик після акції під резиденцією Віктора Януковича «Межигір’я» 6 червня. Про це повідомила сама журналістка у своєму блозі на «Українській правді».

В День журналіста Тетяна  Чорновол, за її словами, поїхала на традиційний журналістський захід під резиденцію «Міжгір’я» і втратила автомобіль. «Його забрала міліція і ось вже кілька днів він “закритий” на штрафмайданчику у Вишгороді», – пише журналістка.

«Автомобіль був по суті вкрадений, адже мене навіть поряд не було, коли евакуатор забирав його з майданчика-парковки біля сільського цвинтаря, де похований мій дідусь», – впевнена пані Чорновол.

Авто вилучено, за словами журналістки, згідно статті 265 частина 2. Журналістка повідомляє, що не може на разі забрати свій автомобіль. «Я намагалася забрати авто з штрафмайданчика в суботу. Однак стосовно мене на штрафмайданчику і в міліції існує інструкція, що авто я можу забрати лише з дозволу начальника Вишгородського райвідділу. Його на роботі не було і я не впевнена, що для мене він колись там буде», – зазначає Тетяна Чорновол.

Журналістка переконана, що нічого не порушувала.

«Цією статтею передбачено вилучення авто у разі скоєння водієм певних перерахованих правопорушень. Я не могла їх скоїти навіть тому, що мене і близько не було. За моєї відсутності автомобіль могли вилучити у випадку якщо “розміщення транспортного засобу у місці затримання суттєво перешкоджає дорожньому руху”», – написала журналістка.

Залиште коментар