Кременчуцька медіа-профспілка проводить акцію протесту

Осередок Незалежної медіа-профспілки на телеканалі «Візит» в Кременчуці оголосив акцію протесту і звертається за підтримкою до широкої громадськості.  «Ні рейдерству!»  – з таким гаслом виходять у ефір відеоролики, в яких журналісти телеканалу «Візит» та їхні колеги із опозиційних друкованих видань Кременчука закликають громадськість підтримати телеканал у важкі часи.

Нагадаємо: мер Олег Бабаєв оголосив наміри відібрати телеканал із приватної власності й повернути його до комунальної. Це сталося після того, як «Візит» відмовився безкоштовно розміщувати програму муніципального телебачення. Питання розглядається в суді.

Журналісти запрошують колег долучитися до висвітлення цього судового процесу, аби забезпечити його гласність та громадський контроль за дотриманням законності.

Міський голова Олег Бабаєв вчора  зранку провів зустріч із журналістами.

Він заявив, що ніякої війни проти журналістів немає, але підтвердив намір зробити приватний телеканал комунальним. Також Олег Бабаєв запевнив журналістів, що в разі зміни власника телеканалу нікого з творчого колективу не звільнять. Мер навіть узявся розподіляти майбутні прибутки від “Візиту”, коли той стане комунальним. Мовляв, нинішні власники витрачають прибутки на інші сфери бізнесу, а після реприватизації усі гроші ітимуть на розвиток телеканалу.

Залиште коментар