Господарський суд Києва розпочав розгляд справи щодо власності ТВі

Господарський суд Києва заслухав пояснення сторін у справі за позовом компанії Wilcox Ventures щодо визнання недійсним рішення загальних зборів ТОВ «Медіа інфо» від 18 квітня, на яких був відчужений капітал Wilcox на користь компанії Balmor Investment. Про це «Телекритиці» повідомила представник позивача адвокат Інна Москаленко.

Наступне засідання суду у справі відбудеться 20 червня.

«Під час засідання були заслухані результати почеркознавчої експертизи, яку проводив Незалежний інститут судових експертиз. Вони засвідчили, що підпис на довіреності Wilcox виконаний не її директором Ортодоксією Нікією, а іншою особою з наслідуванням її підпису. Надані інші докази щодо незаконності продажу каналу, а також про те, що Ортодоксія не перебувала у Великобританії на момент видачі довіреності, і про те, що сама довіреність була недійсною на момент проведення зборів», – зазначила пані Москаленко.

Позивачі не вимагають грошової компенсації. Серед позовних вимог лише визнання недійсним рішення загальних зборів 18 квітня, скасування державної реєстрації та визнання права власності на частку у статутному капіталі «Медіа інфо» за компанією Wilcox Ventures.

Залиште коментар