“Укрпошта” допомагає газеті “Взгляд”, яку пов’язують з Арбузовим

“Укрпошта” обіцяє преміювати листонош за їхні зусилля в передплаті лише однієї газети – “Взгляд” – під час передплатної кампанії на друге півріччя 2013 року. Про це повідомляє Національна спілка журналістів України.

sensationbig1

У ході передплатної кампанії на друге півріччя 2013 року національний оператор поштового зв’язку оголошує спільну акцію з газетою “Взгляд”. Як ідеться в умовах цієї акції, “за кожну оформлену передплату на газету “Взгляд” листоноші та оператори поштових відділень отримують премії від “Укрпошти”. Оголошення такого змісту неодноразово публікувалося на шпальтах газети “Поштовий вісник”, що є виданням “Укрпошти”. Таким чином, держпідприємство, яке є монополістом на ринку розповсюдження преси, порушує права інших видань, зловживає монопольним становищем. Адже у “Каталог видань України” внесено понад 3400 індексів, за якими здійснюється передплата. Усім цим виданням “Укрпошта” має надавати рівні права для створення справедливої економічної конкуренції.

“Після отримання пояснень від “Укрпошти” ми залишаємо за собою право звернутися до Антимонопольного комітету України, вказавши факти зловживання монопольним становищем”, – коментує голова НСЖУ Олег Наливайко.

Раніше сайт Незалежної медіа-профспілки повідомляв, що газета “Взгляд” входить до так званого “холдінгу Сергія Арбузова”, віце-прем’єр-міністра України та друга президентського сина Олександра Януковича. Сам Арбузов заперечує, що має власні ЗМІ.

Залиште коментар