“Стоп цензурі!” встановить намет під МВС

У понеділок, 27 травня, о 14.00 учасники журналістського руху “Стоп цензурі!” встановлять намет під Міністерством внутрішніх справ (вул. Богомольця, 10).

Минулого тижня представники Міністерства внутрішніх справ, а також з їх подачі низка політиків неодноразово і свідомо поширювали недостовірну і неперевірену інформацію щодо побиття наших колег-журналістів 18 травня 2013 року:

Відсьогодні журналісти “Стоп Цензурі!” встановлюють намет, аби добитися від Міністерства внутрішніх справ виконання вимог руху, а саме:

1. Ефективного розслідування побиття та перешкоджання професійній діяльності наших колег, із залученням фото та відео матеріалів, наданих журналістами, а також матеріалів журналістських розслідувань.

2. Проведення та оприлюднення результатів службової перевірки, а також порушення кримінальної справи щодо працівників МВС, які були присутніми під час побиття журналістів, та проігнорували дії нападників.

3. Публічного оприлюднення інформації про підстави, у т.ч. копії відповідних документів супроводження автомашинами ДАЇ БРДМ, що брав участь у сутичках на вул. Малій Житомирській.

4. Щотижневого публічного звіту про хід цих розслідувань та перевірок.

З сьогоднішнього дня в наметі будуть цілодобово чергувати журналісти Руху.

Контактна особа:
Артем Соколенко
Координатор прес-центру
Руху “Стоп цензурі!”
0504404608

Залиште коментар