Медіа-профспілка у Львові провела акцію на підтримку побитих журналістів (відео)

Журналісти львівських видань біля Головного Управління МВСУ у Львівській області провели акцію «Безпека журналістів: нагадуємо і застерігаємо». На акцію прийшло близько 40 представників львівських ЗМІ.

Львів, протест

2

3

4

львів, протест, мішень, безкорность

Пкцію організували активісти Незалежної медіа-профспілки України у Львові. Вона здійснювалася на підтримку колег Ольги Сніцарчук і Влада Соделя, яких побили при виконанні службових обов’язків у Києві 18 травня.

«Акція покликана знову нагадати про необхідність розслідування цього порушення і попередити бездіяльність правоохоронців у Львові, щоб журналісти почували себе у повній безпеці під час своєї роботи. Ольга Сніцарчук – львів’янка, тому львівські журналісти сьогодні також висловлюють їй свою підтримку», – зазначають організатори.

Учасники акції підписали звернення до начальника ГУМВСУ у Львівській області Олександра Рудяка з вимогою провести роз’яснювальну роботу серед правоохоронців Львівщини щодо поводження з журналістами і повідомити про це мас-медіа впродовж 2 тижнів.

Наприкінці акції активісти Незалежної медіа-профспілки України у Львові передали заяву у громадську приймальню управління. Якщо вимог учасників акції не буде виконано, то журналісти зберуться на акцію вдруге.

Також журналісти роздавали міліціонерам пам’ятки з правовим аналізом побиття у Києві та інструкцією, як мають діяти правоохоронці у подібних випадках.

Впродовж акції журналісти вигукували «Журналіст – не мішень!», «Сьогодні журналіст – завтра ти!», «Бездіяльність міліції – це злочин», «Сором пасивній міліції.

Раніше аналогічна акція пройшла у Херсоні і Чернівцях. Активісти НМПУ в Криму збирають підписи під відкритим листом до керівництва міліції з вимогою провести розслідування справ про перешкоджання професійній діяльності.

Автор фото Сергій Бобра.

Залиште коментар