Львівські журналісти вимагають покарати правоохоронців, які допустили побиття журналістів

Активісти Незалежної медіа-профспілки України у Львові підтримують сьогоднішню акцію протесту під стінами МВС в Києві, ініційовану Національною спілкою журналістів і Незалежною медіа-профспілкою «Міністре, розслідуй або йди геть!». Вони пропонують керівництву МВС вжити заходів щодо покарання представників правоохоронних органів, які спостерігали за побиттям журналістки 5-го каналу, уродженки Львова, Ольги Сніцарчук і журналіста газети «Коммерсантъ» Влада Соделя.

“За словами Ольги Сніцарчук, за побиттям “пильно” спостерігали правоохоронці. Їхня пасивна реакція є проявом бездіяльності та невиконання ними службових обов’язків. Така бездіяльність потребує застосування санкцій вищим керівництвом до відповідних правоохоронців”, – міститься у заяві журналістів.

Львівські активісти НМПУ також бажають успіхів херсонській організації НМПУ, яка проводить сьогодні солідарну акцію у своєму місті.

Також активісти НМПУ у Львові підтримують спільну заяву Незалежної медіа-профспілки (НМПУ) і Національної спілки журналістів (НСЖУ) із закликом до Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка примусити своїх підлеглих виконувати свої обов’язки, або піти у відставку.

На думку журналістських організацій, подібна обурлива практика стає традиційною на території України. Правоохоронці продовжують уперто відмовлятися відкривати кримінальне провадження щодо тих, хто нападає на журналістів. А якщо провадження відкривається, то справу швидко закривають під надуманим приводом.

Також активісти НМПУ у Львові пропонують київським колегам на кожній прес-конференції та інтерв’ю з представниками правоохоронних органів в першу чергу запитувати щодо ходу справи про побиття журналістів.

Залиште коментар