Червакова звільняється з СТБ

Парламентський кореспондент “Вікон-новин”, член комітету Київської організації НМПУ Ольга Червакова звільняється з телеканалу СТБ. Про це вона написала у Facebook, підтвердивши інформацію «Телекритиці».

Заяву про звільнення пані Червакова написала сьогодні, 29 травня. «Це було моє особисте рішення. В анкеті, наданій відділом кадрів, в графі “причина звільнення” я вказала “в зв’язку незгодою з редакційною політикою”», – повідомила журналістка.

«За останній рік “Вікна” змінили пріорітети, і деякі з них виявилися для мене неприйнятними. Весь цей час я вважала за правильне у разі незгоди з чимось вести дискусію всередині редакції, не спрямовуючи критику назовні. А в разі, якщо протиріччя стануть непереборними, – звільнитися. Мені шкода, що зараз склалася саме така ситуація», – додала пані Червакова.

З її слів, на неї ніхто не тиснув, окрім ситуації, що склалася, – неможливості готувати політичні сюжети, маючи диплом політолога. «Останнім часом сюжети про політику було витіснено історіями про тортури, побутову вакханалію та людське горе», – пояснила журналістка в коментарі «Телекритиці».

Ольга Червакова пропрацювала на СТБ 10 років і дуже пишається тим, що «була частиною легендарних “Вікон” зразка 2005-2011 років», які їй «насправді дуже важко залишати». У 2011 році за роботу у «Вікнах» пані Червакова отримала премію «Телетріумф» у номінації «Репортер».

«Ще раз наголошую: це було моє особисте рішення, і я про нього не шкодую», – резюмувала журналістка.

На запитання, де вона має намір працювати, пані Червакова відповіла, що поки не знає – це буде відомо найближчим часом. «Але я б дуже хотіла залишитися в професії», – зауважила вона.

Нагадаємо, в серпні 2012 року «Вікна-новини» через замовчування суспільно важливих тем залишила володарка «Телетріумфу» Наталя Соколенко, яка працювала у «Вікнах» з 2004-го.

Залиште коментар