Томенко просить з’ясувати, хто не пустив журналістів на засідання Бюджетного комітету

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко під час Погоджувальної Ради звернувся до Секретаріату ВР з проханням з’ясувати, хто і на яких підставах не пустив представників засобів масової інформації на засідання Комітету з питань бюджету 26 березня 2013 року.

Микола Томенко зауважив, що на згаданому засіданні розглядалося надзвичайно серйозне питання – про розподіл між регіонами 1 мільярда 700 мільйонів гривень бюджетних коштів. «Хто, з яких причин і на яких підставах дав вказівку не пускати журналістів при розгляді такого важливого питання розподілу державних коштів? Це ж пряме порушення закону», – зауважив Микола Томенко, нагадавши про норму ст. 44 Закону України «Про комітети Верховної Ради», у відповідності з якою «засідання комітетів проводяться відкрито і гласно, крім випадків, коли за рішенням комітету проводиться закрите засідання».

Мало того, Микола Томенко зауважив, що до сьогодні немає повної офіційно оприлюдненої інформації щодо результатів цього перерозподілу 1,7 млрд бюджетних коштів.

«Я вважаю, це принципове питання для жителів багатьох областей. Зокрема, для черкащан досить несподіваним виявилися пропозиції Уряду, коли після візиту Президента, який пообіцяв, що до 200-річчя Тараса Шевченка Черкащина буде профінансована належним чином, Комітет Верховної Ради з питань бюджету «належним чином» затвердив видатки на Черкаську область у сумі «аж» 10 мільйонів гривень. До речі, приблизно такі ж суми отримали «не братні» до Партії регіонів області Центральної і Західної України», – зауважив Микола Томенко.

Залиште коментар