Суд над виданням “Аргументы недели – Крым” триває

У Центральному суді Сімферополя відбулося чергове засідання у справі Павло Бурлаков проти Інтернет-видання «Аргументы недели-Крым». Як відомо, перший віце-прем`єр уряду Криму Павло Бурлаков позивається до відомого в Криму засобу масової інформації через публікацію інформації про місце реєстрації чиновника.

Суд за клопотанням представника позивача Юлії Дорофеєвої змінив відповідача у справі: замість редакції Інтернет-видання „Аргументы недели-Крым” ним стало дочірнє підприємство „АН-Крим”.

Юрист Незалежної медіа-профспілки Олександр Тарасов, який на даному етапі вступив у справу як представник співвідповідача журналістки Анни Андрієвської, вважає, що факт зміни відповідача свідчить про те, що суд поспішив брати справу у своє провадження. На його думку, суд не розібрався із існуванням позивача, відповідно не було певності, що ця справа підсудна саме Центральному суду, а не іншому за місцем проживання співвідповідачки Анни Андрієвської, „Такий підхід, – вважає пан Тарасов, – може свідчити про заангажованість суду на користь влади”.

Розгляд справи перенесено на 17 травня.

Позов до редакції Інтернет-видання «Аргументы недели – Крым» від Павла Бурлакова був поданий у кінці березня. У ньому він вимагає зобов’язати редакцію «вилучити» зазначену статтю, «знищити присутні в ній матеріали, що містять конфіденційну інформацію про фізичну особу Бурлакова».

Крім того, перший віце-прем’єр просить редакцію опублікувати на сайті «АН-Крим» в тому самому розділі, в якому була опублікована ця стаття, повідомлення з вибаченнями перед ним «без права видалення такого повідомлення протягом трьох місяців з дня його публікації».

Бурлаков також вимагає відшкодування морального збитку.

На початку квітня стало відомо про те, що в якості співвідповідача до справи залучена авторка статті, що викликала обурення Бурлакова, член медіа-профспілки журналістка Ганна Андрієвська.

Залиште коментар