Комітет Запорізької медіа-профспілки: інтриги власників можуть призвести до знищення телеканалу ТВі

Запорізькі журналісти, члени Незалежної медіа-профспілки України вважають, що ситуація, яка склалася навколо телеканалу ТВі є неприпустимою. Інтриги власників „старих” і „нових” і частини менеджменту можуть привести до знищення телеканалу, який дозволяв собі займати незалежну позицію.

Трагічність ситуації полягає в тому, що таке становище є типовим для України, країни з непрозорою власністю. Тому на місці ТВі може опинитися будь-який засіб масової інформації. Відсутність інформації про власників і дозволяє займатися інтригами і атаками, які схожі на рейдерські захоплення.

За таких умов колективу журналістів не лишається нічого іншого як вдаватися до екстремального  засобу  протесту – страйку. Ми підтримуємо членів новоствореного осередку НМПУ на ТВі, які оголосили цей страйк і висунули ряд вимог, виконання яких з боку менеджменту  дозволить телеканалу зберегти чесне обличчя.

Ми переконані, що без найширшого перегляду стосунків журналістів з власниками такі конфлікти будуть повторюватися знову. Питання потребує серйозного обговорення і ухвалення відповідних законів. Ми вимагаємо від членів парламенту звернути увагу на цю проблему і після консультацій з недійними організаціями ухвалити відповідні рішення.

Комітет Запорізької організації Незалежної медіа-профспілки України.

Залиште коментар