Чернівецькі журналісти підтримали колектив ТВі

Учасники семінару з безпеки журналістів, який проходить сьогодні в Чернівцях висловили підтримку колективу ТВі. Текст їхнього листа нижче.

Ми, чернівецькі журналісти, учасники організованого Незалежною медіа-профспілкою семінару з питань безпеки журналістів вважаємо, що в Києві нависла чергова загроза для нашої професії. Йдеться про аморальні події із зміною керівництва на телеканалі ТВі.

Ми переконані, що така брутальна боротьба у менеджменті не може не позначитися на журналістському колективі, не може не позначитися на репутації телеканалу, яка завойовувалася кількома роками плідної праці.

Ми вважаємо, що єдиною силою на каналі, яка зберігає гідне обличчя і реально прагне врятувати канал, є колектив, який оголосив страйк і створив осередок Незалежної медіа-профспілки України. Ми висловлюємо колективу свою підтримку. Шановні колеги, тримайтеся. Ваша перемога буде перемогою всієї української журналістики, адже в усіх регіонах країни є схожі проблеми.

Наголошуємо, що гарантією від подібних скандалів може бути лише встановлення прозорої власності засобів масової інформації. Необхідно журналістському цеху України звернутися до депутатів і вимагати запровадити відповідні зміни в законодавство.

Ярослав Левицький (ТРК „А.С.С.”)
Вадим Пелех, власкор НРКУ
Любов Кафанова (газета „Версії”)
Наталія Брянська (газета ”Час”)
Ольга Камська-Ополоник (газета „Експрес”)
Люба Василик (кафедра журналістики ЧНУ)
Надія Вірна (газета „Час”)
Сергій Зарайський, власний кореспондент УНІАН в Чернівцях.

Залиште коментар