НМПУ звернулася до страйкарів ВВС і висловила свою солідарність

Незалежна медіа-профспілка України надіслала лист-підтримку до колег з ВВС, які зараз проводять широкомасштабний страйк. «Помилки керівництва ВВС в ході розробки та реалізації скорочень і реорганізації програми для суспільного мовника – мають бути визнані та усунуті найближчим часом під повним контролем національних профспілок – NUJ і BECTU», – сказано в цьому листі.

Ми вважаємо, що широка професійна солідарність, відзначається в листі НМПУ, об’єднання зусиль NUJ і BECTU за підтримки Міжнародної і Європейської федерацій журналістів та журналістських профспілкових організацій гарантує досягнення головних вимог страйку і змусить керівництво BBC почати переговорний процес з журналістами і медійних профспілок та профспілки працівників ЗМІ.

Готовність співробітників BBC страйкувати буде служити прикладом для українських журналістів, як захищатися і боротися за свої права! – сказано на завершення в листі НМПУ.

Страйк проводиться за рішенням Національної спілки журналістів у Британії, NUJ, яка проголосувала за проведення страйку проти обов’язковості звільнень, надмірного робочого навантаження, знущань і переслідувань всередині корпорації. Їх також підтримали профспілковці з «BECTU», які теж стурбовані подібними проблемами та проголосували за оголошення страйку.

Залиште коментар