Гужва зареєстрував газету “Вести”

Державна реєстраційна служба України зареєструвала 15 березня друковане видання «Вести» – нову газету, якою керуватиме Ігор Гужва. Про це йдеться на сайті Держреєстру.

Реєстраційною службою зареєстровано видання «Вести. Всеукраинский выпуск» та низка регіональних версій: «Вести. Днепропетровский выпуск», «Вести. Донецкий выпуск», «Вести. Киевский выпуск», «Вести. Крымский выпуск», «Вести. Одесский выпуск» і «Вести. Харьковский выпуск».

Газета виходитиме російською мовою.

Засновник видання, відповідно до офіційної інформації, ТОВ «Вісті мас-медіа».

Ігор Гужва поки що для коментарів недоступний – він не відповідає на дзвінки.

За інформацією сайту «Медіабізнес», запуск гахети «Вести» запланований на квітень. Дизайном видання займатиметься Innovation Media.

Як повідомляла «Телекритика», наприкінці лютого Ігор Гужва підтвердив, що запускає новий друкований проект на українському ринку

Нагадаємо з серпня 2012 року Ігор Гужва був генеральним директором об’єднаної редакції російської газети «Московские новости» і сайту mn.ru. З березня по серпень він працював на посаді шеф-редактора газети.

До цього він був головним редактором української газети «Сегодня». З посади його 17 січня звільнила наглядова рада «Сьогодні мультимедіа». Пан Гужва оскаржує своє звільнення із «Сегодня» у суді.

Залиште коментар