Арбузов заперечив, що він є власником медіахолдингу

Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов заперечив, що він є власником медіахолдингу, до якого, зокрема, входять газети «Взгляд» і «Капитал» і телеканали БТБ і Business.

На прес-конференції 19 березня, відповідаючи на запитання «Телекритики», чи дійсно він є власником медіахолдингу, до якого, зокрема, входять газети «Взгляд» і «Капитал», а також телеканали БТБ і Business, чи хоча б фінансує котрийсь із цих ЗМІ та чи планує купувати інші ЗМІ, Сергій Арбузов сказав: «Коли я йшов на цю посаду, я продав усі свої активи. У мене більше немає активів».

На ремарку журналіста, що його колега (голова Адміністрації президента) Сергій Льовочкін нещодавно зізнався, що став співвласником медіагрупи «Інтер», Сергій Арбузов додав: «Як Сергій Льовочкін я можу зізнатися тільки щодо каналу БТБ. Це – власність НБУ. Він запускався, коли я очолював Нацбанк, тому займався цим питанням».

Нагадаємо, за даними джерел «Телекритики» Сергій Арбузов придбав у Руслана Демчака телеканал Business. Також пана Арбузова називають власником газет «Взгляд» і «Капитал», а також сайту «Свободная пресса».

Засновником телеканалу БТБ (ТОВ «Банківське телебачення») є Нацбанк України, але неофіційно його пов’язують із Сергієм Арбузовим.

Залиште коментар