Голову юрбюро Медіа-профспілки не допустили до ТРК “Україна”

Керівника юридичного бюро Незалежної медіа-профспілки України Юку Гаврилову не допустили в офіс ТРК «Україна». Пані Гаврилова супроводжувала харківську кореспондентку каналу Ольгу Вдовенко, яка прибула на запрошення відділу кадрів каналу  для відновлення на роботі після рішення суду про її незаконне звільнення.

Юка Гаврилова  вважає, що не допуск  її до офісу телеканалу пояснюється тим, що роботодавець прагне некоректно відновити Ольгу Вдовенко на роботі. Відділ кадрів запропонував підписати Ользі  заяву про поновлення на роботі з 5 лютого. Тим часом, згідно із законом, вона має бути поновлена негайно після рішення суду, тобто 26 грудня 2012 року. Відповідно з цієї ж дати має бути їй має бути нараховано зарплату.

Ольга Вдовенко після консультацій з юридичною службою НМПУ написала заяву про поновлення, згідно з рішенням суду.

Голова НМПУ Юрій Луканов висловив здивування такою поведінкою працівників ТРК «Україна». «Це  може свідчити лише про те, що наміри ТРК «України» не чисті, – каже Юрій Луканов, – що вони не збираються виконувати рішення суду в повному обсязі». Він закликав ТРК «Україна» неухильно дотримуватися трудового законодавства і тоді не буде жодних підстав для подібних конфліктів.

У грудні минулого року Московський районний суд  міста Харкова прийняв рішення на користь власного кореспондента регіональних новин ТРК «Україна» Ольги Вдовенко, яка  оскаржувала своє незаконне звільнення з каналу. ТРК «Україна» має відновити на роботі виплатити їй 37505 гривень заробітної платні за час вимушеного прогулу і  5000 гривень компенсації  моральної шкоди. Відновлення на роботі має відбуватися негайно після рішення суду.

Залиште коментар