Медіа-профспілка ухвалила рішення про єдині прес-карти

1 грудня Київська організація Незалежної медіа-профспілки (269 журналістів) ухвалила рішення щодо створення єдиної прес-карти.

Цим рішенням члени профспілки заборонили Комітету та керівнику організації підтримувати будь-які проекти прес-карт, які передбачають заборону редакційних посвідчень, участь у проекті представників влади або політиків, а також можливість відмови члену профспілки у видачі прес-карти або її скасування без згоди самої організації.

Але журналісти з профспілки не відмовляються від ідеї спільної прес-карти. Вони доручили голові профспілкової організації вивчити питання уніфікації прес-карт з Національною спілкою журналістів та іншими організаціями.

Також члени профспілки дозволили змінювати формат прес-карт без передачі функції другу та адіміністрування баз даних власників прес-карт у інші організації. Після чого профспілка може розглянути можливість передачі цих функцій у інші організації.

“Результати вивчення цього питання Комітет має викласти на сайті профспілки, поширити за допомогою розсилки, поінформувати НМПУ про свої висновки”, – йдеться у рішенні профспілки.

Остаточне рішення з цього питання прийматиме Незалежна медіа-профспілка (Київська організація є її частиною).

За пропозицією члена профспілки Сергія Горбачова було додано пункт про оприлюднення всіх наявних проектів створення єдиної прес-карти на сайті профспілки.

Нижче — проект Олексія Бойко (Національна спілка журналістів).

 

Залиште коментар