Польські журналісти просять спростити отримання віз для українських колег

Асоціація польських журналістів звернулася з листом до міністра закордонних справ своєї країни Радослава  Сікорського із закликом спростити видачу віз для українських журналістів.

«Асоціація польських журналістів закликає Вас, – сказано в листі до міністра, –  вчинити дії для спрощення видачі українським журналістам в’їзних віз до Польщі. У інтересах обох держав всебічна та якомога ближча співпраця польських і українських ЗМІ. Це шанс наблизити Україну до Європи, від якої зараз відмежовує її кордон з Польщею. Тим часом,  довготривала та коштовна процедура видачі візи унеможливлює журналістам з України вільну участь у політичних, культурних і суспільних подіях у Польщі, що ускладнює повне та ретельну висвітлення їх в Україні. Закликаємо прийняти рішення, що уможливить видачу візи без необхідності чекати цього документу та витрачати додаткові кошти».

Думку про необхідність цього року висловлювали делегації Незалежної медіа-профспілки України і Національної спілки журналістів України під час зустрічей з польськими колегами цієї осені у Києві і Варшаві.

Залиште коментар