Міліція третій місяць не може знайти охоронця, який бив головреда УП

Столична міліція відмовила у порушення кримінальної справи проти охоронця, який накинувся на журналістів під час Всесвітнього газетного конгресу в Києві.

Про це йдеться в листі начальника Печерського райуправління міліції Олега Школьного.

“Ваша заява щодо вчинення протиправних дій відносно вас зі сторони охоронника під час відкриття Всесвітнього газетного конгресу уважно розглянута. В порушенні кримінальної справи за ознаками злочину передбаченого ст. 296 (хуліганство), на підставі п.2 ст. 6 КПК (відсутність складу злочину) відмовлено”, – йдеться в листі.

У міліції додали, що на час проведення перевірки “встановити більш детальні обставини справи та особу охоронника, який вчинив протиправні дії, не надалося можливим”.

“При встановленні особи, яка вчинила протиправні діяння, та більш об’єктивні обставини справи по вашій заяві буде проведено додаткову перевірку”, – наголосили в листі.

Після того, як “Українська правда” повідомила про відмову міліції порушити справу проти охоронця, прокуратура Києва заявила, що перевірка щодо інциденту між журналістами та охоронцем продовжується.

“На даний час Печерське райуправління міліції продовжує проводити додаткову дослідчу перевірку щодо інциденту між журналістами та охоронцем під час відкриття Всесвітнього газетного конгресу. Остаточне рішення ще не прийнято. Хід перевірки контролюється прокуратурою Києва”, – йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалося пізніше, Прокуратура Києва скасувала постанову Печерського районного управління міліції про відмову в порушенні кримінальної справи.

Залиште коментар