Медійні організації допоможуть журналістам УНІАНу боротися з цензурою (додано відео)

Сьогодні відбувся круглий стіл медійних організацій щодо ситуації з цензурою в УНІАНі. На зустріч були запрошені роботодавці та наймані працівними інформаційоного агенства, але роботодавці так і не прийшли попри попередні домовленості.

З медійних організацій були представлені Національна спілка журналістів, Комісія з журналістської етики, Інститут масової інформації, Незалежна медіа-профспілка, “Репортери без кордонів”, “Телекритика”, активісти неформального руху “Стоп Цензурі!” та ін.

Ми вже писали про цензуру та штрафи в УНІАНі. Сьогодні це питання журналісти та юристи обговорювали на круглому столі у НСЖУ.

За результатами обговорення:
– Створили спільну комісію, яка має ретельно розслідувати ситцацію, підготувати заяву до прокуратури. Комісія також подасть свої висновки на розгляд акціонерів та засновників УНІАНу.
– Залучили осередок Незалежної медіа-профспілки до захисту журналістів в УНІАНі.
– Звернулися до власників УНІАНу з вимогою препинити цензуру, а також до Міжвідомчої робочої групи при Президенті та до Комітету Верховної Ради з свободи слова. Також звернулися до міжнарожних організацій.

 

 

Залиште коментар