Законопроект про наклеп ВР планує розглянути 16 жовтня

Законопроект про наклеп – № 11013 «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини)» Верховна рада планує розглянути у другому читанні 16 жовтня. Про це йдеться в орієнтовному переліку питань на цей день розкладу засідань ВР, який розміщений на сайті парламенту.

Відповідальний за підготовку цього питання Народний депутат Віктор Швець.

Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада України прийняла за основу законопроект, який встановлює кримінальну відповідальність за наклеп. За проголосували 244 народні депутати. Наклеп пропонується карати штрафом в розмірі від 200 до 1500 неоподатковуваних мінімумів (від 3,4 тис. грн до 25,5 тис. грн), виправними роботами до 2 років, обмеженням волі до 5 років або позбавленням волі до 3 років.

Законопроект № 11013 «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини)» зареєстрував народний депутат Віталій Журавський (фракція Партії регіонів) 19 липня. За тиждень до цього статтю про наклеп повернули до російського кримінального кодексу.

Залиште коментар