Українці презентували два проекти на конференції європейських журналістів

Українські журналісти на конференції Європейської федерації журналістів, яка триває в Москві, презентували два проекти, Член комітету НМПУ Ігор Чайка показав документальний фільм «Безпека журналістів. Український практикум». Оксана Романюк презентувала «Посібника з безпеки для українських журналістів», на основі якого у шести пострадянських країнах було створено аналогічні посібники.

Фільм Ігоря Чайки так само знято на основі посібника Оксани  Романюк. Фільм побудований на ключових розділах «Посібника з безпеки для українських журналістів», який було розроблено за підтримки МФЖ, Незалежної медіа профспілки України, Національної спілки журналістів та Шведської профспілки журналістів у 2007 році.

Документальний проект, прем’єра якого була спеціально підготовлена до міжнародної конференції, отримав схвальні відгуки учасників медійного форуму, на якому тема безпеки журналістів була однією з ключових.

Як зазначив представник МФЖ Олівер Мані Кёрл, фільм українських колег стане важливим компонентом у донесенні ключових ідей проекту на тренінгах і семінарах в рамках національних кампаній з безпеки журналістів.

Конференція ЄФЖ відкрилася 1 жовтня в Москві під гаслом «ЄФЖ іде на Схід». У ній беруть участь делегації Незалежної медіа-профспілки і Національної спілки журналістів.

Залиште коментар