У Грузії закрили суспільний телеканал ПИК (нові дані)

Суспільний мовник Грузії розірвав контракт з ТОВ «Аланія», грузинським суспільним телеканалом ПИК, що транслюється російською мовою. Практично це означає що телеканалові, який мовлять у кабельних мережах на території Грузії і виключно «на супутнику» за її межами, закрили доступ до супутника.

Як стало відомо Незалежній медіа-профспілці України, обгрунтуванням для закриття телеканалу стало нібито порушення договору з боку журналістів компанії.

15 жовтня у випуску новин журналісти каналу влаштували мовчазну акцію протесту у відповідь на затримання зарплатні і відсутність інформації щодо майбутнього телекомпанії. http://pik.tv/ru/news/story/49586-molchanie-kanala-pik

У штаті телеканалу працює до 400 осіб, двоє з яких є громадянами України.

Журналісти ПІК виступили з відкритою заявою, вимагаючи зупинити закриття каналу і пояснити причини проблем, що виникли на телеканалі.

«Вимагаємо, щоб на нашому каналі і у Суспільного мовника Грузії був проведений аудит, та громадськість отримала інформацію про те, чому виникли проблеми з фінансуванням каналу ПИК ще до нашого протестного випуску. Вимагаємо пояснити, які у нашого замовника були проблеми з утримуванням каналу ПИК і чому нам про це не повідомили заздалегідь», йдеться в заяві колективу, якою володіє Незалежна медіа-профспілка

Телеканал ПИК є «третьою кнопкою» суспільного мовлення, 100% фінансується державою.

Залиште коментар