Сербські і хорватські журналісти висловилися проти закриття грузинського телеканалу «ПІК»

Спілка журналістів Сербії (Сінос) висловлася протии закритття грузинського телеканалу «ПІК». Про це сказано в заяві, яку підписала президент спілки Драгана Кабаркапа. Пані президент повідомила також, що до заяви приєдналася і медіа-профспілка Хорватії.

Сінос висловлює свою солідарність з журналістами грузинського телеканалу «ПІК», ідеться далі в заяві, які протестують проти закриття каналу та обмеження  свободи слова і звільніння  близько 400 співробітників телебачення.

Сінос стурбований ситуацією, яка склалася у зв’язку з  рішеннями Грузинського суспільного мовника про закритття єдиного російькомовного каналу на Кавказі, який висловлює альтернативний російському погляд на події в регіоні.

Закриття грузинського телеканалу “ПІК” є втрата не тільки для Грузії, але і для професії.  Сінос пропонує пропонує представникам Суспільного мовника Грузії уникати радикальних рішень. Він вважає, що вирішення проблем має відбуватися через діалог. Кожен крок у напрямку вирішення проблеми повинен відбуватися з врахуванням прав журналіствв, – сказано в заяві.

Залиште коментар