Конференція ЄФЖ написала листа до українських колег

Учасники конференції Європейської федерації журналістів ухвалили листа до українських журналістів, які вийшли сьогодні на акцію протесту протии дискирмінаційного закону про наклеп.

«Дорогі українські колеги!- сказано в листі, – Ми, учасники конференції Європейської федерації журналістів у Москві, раді, що ви сьогодні проявили солідарність і вийшли на акцію протесту проти дискримінаційного закону про наклеп.

Багато хто з учасників конференції на досвіді своїх країн знає про небезпеку такого роду законодавства. Жертви таких законів нерідко опиняються за гратами тільки тому, що посміли висловити критичне ставлення до властей. Такі закони стають інструментом розправи з критично налаштованими журналістами.

Ми засуджуємо українську владу, яка намагається поставити під контроль вільних журналістів і знищити свободу слова в країні.

Ми бажаємо вам успіхів у вашій боротьбі. Ваша перемога буде нашою перемогою».

У конференції беруть участь 39 журналістів, не рахуючи представників офісу ЄФЖ. Вони представляють Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Хорватію, Німеччину, Росію, Грецію, Македонію, Молдову, Сербію, Словаччину, Туреччину.

Представники кількох журналістських організацій висловили побажання особисто підписати заяву.

Владимир Радомирович, Асоціація журналістів Сербії.
Тамара Чаусідіс, Македонська профспілка журналістів і працівників медій.
Азер Хасрет, Центрально-Азійської і Південно-Кавказської Мережі свободи висловлювань (Азербайджан).

Залиште коментар