Київська незалежна медіа-профспілка теж готується до виборів

Комітет Київської незалежної медіа-профспілки прийняв рішення про початок підготовки до звітно-виборчої конференції, яка запланована на 6 жовтня 2012 року.

До 15 серпня Комітет КНМП приймає заявки від своїх членів, які бажають увійти до складу Оргкомітету та Мандатної комісії. Оргкомітет займатиметься усіма питаннями з підготовки та проведення конференції. Мандатна комісія перевірятиме, щоб делегати були обрані на конференцію відповідно до норм Статуту НМПУ, структурним підрозділом якого є КНМП. Мандатна комісія разом з Ревкомами КНМП та НМПУ мають остаточно визначити списки тих членів профспілки, які відповідно до статуту мають повноправне членство в об’єднаній профспілці.

Обрання делегатів триватиме до 20 вересня. На зборах первинних осередків обговорюватимуть результати реформування профспілки, висуватимуть кандидатури на керівні посади в Київській незалежній медіа-профспілці. Також на зборах члени профспілки можуть пропонувати Оргкомітету включати до порядку денного будь-які питання. Одночасно підготовка до конференції обговорюватиметься на сторінці профспілки в Фейсбук.

Остаточно порядок денний конференції Оргкомітет має схвалити та оголосити не пізніше 25 вересня 2012 року.

Бажаючих прийняти участь в роботі Оргкомітету чи Мандатної комісії прохання надсилати свої кандидатури на мейл: sekretar@profspilka.org.ua або profpres@gmail.com

Залиште коментар