Прокуратура відкрила справу проти LB.ua

Сьогодні, 18 липня 2012 року, Прокуратура Києва повідомила про кримінальну справу за заявою нардепа Володимира Ландіка. Повідомлення прокуратури – це фактично відповідь на інформаційний запит Медіа-профспілки про процесуальні наслідки перевірки за заявою депутата.

Прокуратурою Печерського району Києва порушено кримінальну справу за фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 163 та ч. 2 ст. 182 КК України (порушення таємниці листування чи іншої кореспонденції державного діяча, що передається засобами зв’язку, та незаконного збирання, використання, поширення конфіденційної інформації про особу, що заподіяло істотної шкоди законним правам, свободам та інтересам особи).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коментар голови Юридичного бюро профспілки Юки Гаврилової

17 листопада 2011 у приміщенні Верховної Ради України було зафіксовано і розповсюджено інтернет-виданні інформаційного порталу LB.ua телефонне sms-листування народного депутата України Володимира Ландіка. Фотограф зафіксував факт тиску народного депутата на луганське ЗМІ з метою захисту свого сина, який побив дівчину у ночному клубі.

Депутат Ландік відізвав свою заяву після відповідного звернення Медіа-профспілки. Але прокуратура все одно порушила справу.

Залиште коментар