В День журналіста на Херсонщині ледь не побили журналістів

Незалежна медіа-профспілка України обурена брутальною поведінкою охоронців Ігоря Семенчива, селищного голови Антонівки (м.Херсон).

Під час його зустрічі з мешканцями Херсону з питання будівництва в природоохоронній зоні вантажного терміналу, молоді особи “атлетичного складу” почали погрожувати журналісту Олександру Тарасову та оператору Валерію Миронюку, які в цей час знімали репортаж про подію для ІА “Таврія ньюс”. Пізніше погрози перейшли у спроби силою завадити зйомці та зіпсувати апаратуру журналістів. Усі ці дії зафіксовані на відео, бачив усе це і Ігор Семенчив, депутати та члени виконкому Антонівки, проте ніхто з них не зупинив людей, які фактично виконували функції персональної охорони можновладця. Залишається невідомим, чи це були офіційна охорона селищного голови, чи його особисті приватні найманці?

У зв’язку з цим НМПУ вимагає від Генеральної прокуратури України негайно порушити за ст.. 171 (перешкоджання журналістам) та 364 (зловживання владою) КК України кримінальну справу проти І.Семенчева та його охоронців. Також ми вимагаємо розслідувати усі обставини та законність діяльності приватних найманців, що використовувались чиновником.

Залиште коментар