МВС перевіряє причетність посадових осіб “1+1” до банкрутства “ІТ Стандарт”

Міліція, податкова та прокуратура розпочали перевірки фактів за скаргою Медіа-профспілки щодо штучного банкрутства ТОВ “ІТ Стандарт” та масової невиплати зарплат і розрахунків працівникам товариства. Минулої п’ятниці необхідні докази були передані слідчим Головного правління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ УМВС м.Києва. А в понеділок пояснення представникові УДСБЕЗ надавав виконавчий секретар НМПУ Сергій Гузь.

Раніше НМПУ неодноразово зверталась у різні державні установи з вимогою негайно вплинути на власників та менеджерів групи “1+1”, які не виплатили борги по зарплаті працівникам ТОВ “ІТ Стандарт” після того, як підприємства групи придбав Ігор Коломийський. Однак менеджери групи  “1+1” – Олександр Ткаченко та Вадим Осадчий – відмовились вирішувати проблему, тоді як державні установи виявились у цій ситуації недієздатними.

На останньому засіданні Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, 31 травня 2012 року, профспілка звернулась до Генеральної прокуратури України з вимогою порушити кримінальну справу проти Вадима Осадчого, генерального директора “1+1 Інтернет”, безпосередньо причетного до невиплати зарплат.

Профспілка і надалі вживатиме всіх необхідних заходів для відстоювання законних прав своїх членів.

Позначки:, , ,

Залиште коментар