Медіа-профспілка вимагає покарати злочинця, який побив фотографа

Незалежна медіа-профспілка вимагає від МВС знайти та заарештувати злочинця, який побив залізною трубою фотографа Tochka.net Віталія Лазебника. Це сталося 4 травня, коли журналіст висвітлював конфлікт навколо незаконної забудови у парку “Перемога” у Києві. Тобто Віталій виконував свої професійні обов’язки, що дає підстави судити злочинця не тільки за нанесення тілесних ушкоджень людині, а ще й за перешкоджання журналістській діяльності.

“Є фотографія злочинця, є відео і свідки. Постраждалий звернувся до МВС, надав всю необхідну інформацію. Тепер міліція просто має виконати свою роботу. В іншому разі можна говорити про те, що МВС працює на боці злочинців, які б’ють людей та захоплюють паркові зони”, – каже голова НМПУ Юрій Луканов.

Медіа-профспілка готова надати Віталію всю необхідну допомогу.

Нагадаємо, лише 25 квітня перший заступник НМПУ Сергій Гузь звернувся до міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з приводу нападів на журналістів. Медіа-профспілка закликала провести ретельне розслідування, знайти організаторів та виконавців злочинів проти репортера журналу “Країна” та “Газети по-українськи” Андрія Мовчана (отримав струс мозку, у лікарні було покладено вісім швів в районі потилиці), головреда “Вісник Кременчука” Миколи Фельдмана (у Кременчузі невідомі підпалили його авто), алчевського журналіста Юрія Гукова (стався напад на авто, зімітований під пограбування).

Позначки:, , ,

Залиште коментар