Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом побиття представниці “Репортерів без кордонів”

5 березня прокуратура Подільського району міста Києва порушила кримінальну справу за фактом завдання легкого тілесного ушкодження Оксані Романюк – представниці міжнародної журналістської організації “Репортери без кордонів” в Україні. Про це повідомляє управління зв’язків з громадськістю МВС України.

Кримінальну справу порушено за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Провадження досудового слідства доручено Подільському РУ ГУ МВС України в місті Києві.

Раніше в порушенні кримінальної справи відмовила міліція.

Як нагадує УЗГ МВС, 6 лютого до Подільського РУ ГУМВС України в місті Києві по спецлінії «102» надійшло повідомлення про бійку на проспекті Свободи. Конфлікт виник через встановлення торговельних кіосків, що, на думку місцевих жителів, цілком незаконно.

Повідомлення було зареєстроване, а на місце події прибула слідчо-оперативна група. До міліціонерів звернулася Оксана Романюк, якій з її слів, були нанесені удари в обличчя. Під час конфлікту вона представлялася журналістом, однак не пред’явила посвідчення, оскільки на той момент його у потерпілої не було.

Подільське районне управління ГУ МВС України в місті Києві відмовило в порушенні кримінальної справи за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, оскільки не виявило складу злочину в діях невстановлених осіб.

Матеріали дослідчої перевірки було скеровано до прокуратури, яка прийняла рішення про порушення справи за іншою статтею.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар