НМПУ вимагає розслідувати погрози на адресу старосамбірської журналістки

Незалежна медіа-профспілка України вимагає негайно провести службове розслідування та притягнути до дисциплінарної відповідальності Начальника Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Старосамбірського РВ ГУ МВС України Романа Зубрицького у зв’язку з його погрозами журналістці місцевого видання “Коловорот” Тетяни Михаць.

НМПУ схвально ставиться до того, що Роман Зубрицький вибачився перед журналісткою. Але ми вважаємо, що вибачення після свідомих погроз на адресу нашої колеги недостатній захід. Неприпустимими є будь-які погрози на адресу журналістів з боку працівників міліції, озброєних державою для захисту громадського порядку та законності. Жодні виправдання чи вибачення не можуть бути прийнятними, особливо, якщо погроза лунає від керівника міліцейського підрозділу.

“Якби працівник міліції вибачився після випадкового завдання незручності,- коментує голова НМПУ Юрій Луканов, – наприклад, наступив на ногу журналістці, то цим би можна було обмежитися. Але в цьому випадку прозвучали свідомі погрози. Тому існує необхідність докладно розібратися в їхніх причинах і зробити належні висновки”.

Нагадуємо, що 6 лютого 2012 року журналіст газети “Коловорот” Тетяна Михаць доповіла своєму редакторові про те, що отримала погрози у ході написання статті на тему “Вугільної афери” на Старосамбірщині. Під час спроби отримати коментар у начальника Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Старосамбірського РВ ГУ МВС України Зубрицького Романа Миколайовича, останній висловлював погрози щодо неї та іншого працівника редакції — журналістки Галини Антошик.

Позначки:, , ,

Залиште коментар