За невиплату зарплат у Коломойського взялася держава

Національна служба посередництва і примирення офіційно зареєструвала колективний трудовий спір між працівниками та адміністрацією компанії «ІТ Стандарт», яка займалася технічним обслуговуванням холдингу «Главред-медіа».  Про це «МедіаБізнес» повідомили в «ІТ Стандарт».

Нагадаємо, колектив «ІТ Стандарт» вимагає від власників погасити заборгованість із заробітної плати, яка на сьогодні сягнула 9 місяців.

Нагадаємо, 15 листопада працівники компанії звернулися відкритим листом до власника активів «Главред-медіа» Ігоря Коломойського з проханням втрутитися в конфлікт, який виник між «ІТ Стандарт» і топ-менеджментом холдингу «Главред-медіа» та погасити заборгованість із зарплати.

Оскільки власники та керівництво холдингу проігнорували лист і вирішили не йти на діалог, колектив «ІТ Стандарт» був змушений звернутися до правоохоронних органів, влади та офіційно ініціював створення примирної комісії.


Діючий гендиректор холдингу «Главред-медіа» Артем Ковальов та його попередник Олександр Ситник запрошені взяти участь у наступному засіданні примирної комісії, яке відбудеться 23 грудня.

Як повідомляв «МедіаБізнес», Артем Ковальов заявляв, що «ІТ-стандарт» не є частиною холдингу «Главред-Медіа» і ніколи нею не був. З його слів, «Главред-медіа» лише деякий час співпрацював із компанією і за послуги розплатився. Представники «ІТ-стандарт» називають заяву Ковальова неправдивою.

ТОВ «ІТ Стандарт» створена у 2008 році. Виконувала роботи з інформаційної, інженерної,  програмної підтримки проектів холдингу «Главред-Медіа». Серед партнерів — група сайтів «Главред», «Известия в Украине», «Столичные новости», «Гравіс», телеканал «Сіті», «Телекритика», «Профіль». Компанія «ІТ Стандарт» організовувала діяльність новинного агрегатора «Главпорт».

Інф. Медіабізнес

Залиште коментар