СКМ продовжує розслідування у “Сегодня” до 17 січня

Наглядова рада ПрАТ «Сьогодні мультимедіа» прийняла рішення продовжити період відсторонення генерального директора видавництва «Сьогодні мультимедіа» Олени Громницької та головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви до 17 січня 2012 року. Оскільки наглядовій раді потрібен час для висновків і рішень за результатами розслідування діяльності топ-менеджменту. Про це йдеться в офіційному повідомленні наглядової ради, переданому «Телекритиці» прес-службою компанії СКМ.

Нагадаємо, що Олена Громницька та Ігор Гужва відсторонені від роботи з 13 грудня.

«У ході розслідування був зібраний великий обсяг інформації. Уся ця інформація буде детально вивчена й проаналізована. Ми хочемо зважено і відповідально підійти до висновків і рішень за результатами розслідування. Оскільки наша головна мета – сформулювати чіткі та прозорі правила гри на майбутнє. Для цього нам потрібен додатковий час», – йдеться в офіційному коментарі наглядової ради.

«Газета для нас – це передусім люди. Як сказав акціонер видання Рінат Ахметов, “сильні люди – значить, сильна газета”. Саме це – наш перший пріоритет», – наголошується в повідомленні.

Як писала «Телекритика», 8 грудня представники редакції «Сегодня» оголосили передстрайковий стан через незгоду з редакційною політикою Олени Громницької. Вони висунули вимоги розслідувати конфлікт і «припинити цензуру», а також припинити спроби звільнення підписантів заяви та на час розслідування відсторонити Олену Громницьку від виконання обов’язків генерального директора.

9 грудня на зборах трудового колективу Катерина Лапшина пообіцяла провести розслідування.

Того ж дня наглядова рада «Сьогодні Мультимедіа» прийняла рішення провести комплексне службове розслідування щодо дій генерального директора Олени Громницької, а також щодо організації роботи редакції під керівництвом головного редактора Ігоря Гужви. Розслідування мало тривати два тижні, на цей час пані Громницьку відправили у відпустку.

З 13 грудня наглядова рада відсторонила головного редактора «Сегодня» Ігоря Гужву від виконання посадових обов’язків разом із генеральним директором Оленою Громницькою. На час внутрішнього розслідування обов’язки генерального директора компанії виконує фінансовий директор ПрАТ «Сьогодні Мультимедіа» Ігор Доброван, а обов’язки головного редактора – Ольга Гук, нинішній заступник головреда газети.

13 грудня на прес-конференції співробітники «Сегодня» оприлюднили факти цензури та спроб запровадити у виданні корупційні схеми.

Раніше, 4 грудня, у редакції газети «Сегодня» було створено осередок профспілки у складі 68 осіб, у тому числі головного редактора Ігоря Гужви. Головою осередку обрано Ольгу Гук.

Інф. ТК

Залиште коментар