Медіа-профспілка пікетувала Раду

Близько 50 представників Незалежної медіа-профспілки вийшли на мітинг біля будинку Верховної Ради.

Вони вимагали, щоб парламент відхилив законопроект “Про захист громадської моралі”, яким інтернет-провайдерів пропонується зобов’язати обмежувати вільний доступ до еротичних сайтів.

Журналісти тримали в руках плакати з написами “Захистимо мораль від аморальної влади”, “Нацкомісія з захисту моралі – сучасна інквізиція”, “Вільна преса – моральне суспільство”, “Моральна комісія – прихована цензура!”.

Учасники розташувалися з лівого боку від будинку парламенту за стрічкою, що була натягнута на місці паркану, зламаного під час попередніх акцій протесту.

Під час пікету Центр інформації про права людини, Українська гельсінгська спілка з прав людини, правозахисний центр “Поступ” і Незалежна медіа-профспілка провели акцію “Оголена мораль”.

У її ході учасники, зачитуючи приклади порушення загальноприйнятих норм моралі владою, роздягали манекен.

Спочатку манекен був одягнений у плащ, спідницю, шарф, блузку, а на голові в нього була корона з написом “Мораль від влади”.

Мета акції, як її визначили організатори, – продемонструвати неприпустимість нав’язування владою українцям моралі, оскільки вона сама є порушником цих норм.

“Чи справді ви хочете, щоб ця влада установлювала вам свою мораль? Адже її мораль – гола!” – підсумували організатори акції.

Після проведення акції її учасники відповідали на запитання громадян.

Позначки:, ,

Залиште коментар