Результати конференції Київської організації медіа-профспілки

Відтепер Київська незалежна медіа-профспілка працюватиме на базі статуту НМПУ і матиме юридичний статус київської міської організації НМПУ. Таке рішення 29 жовтня 2011 року ухвалили на спільній конференції члени КНМП та НМПУ, що живуть та працюють в Києві.

«Рішення про перереєстрацію КНМП на базі статуту НМПУ було прийнято ще в лютому 2008 року, проте через розкол профспілки так і не було виконано, – пояснює Сергій Гузь, виконавчий секретар НМПУ. – Цього року нам вдалось подолати основні розбіжності і почався процес відновлення єдності серед організацій НМПУ. Зараз процес перереєстрації на базі статуту НМПУ проходить більшість організацій, що свого часу заснували Незалежну медіа-профспілку України, але були зареєстровані в органах юстиції до 2005 року».

Конференція ухвалила заяву, згідно з якою вона добровільно взяла на себе зобов’язання відродження всеукраїнської Незалежної медіа-профспілки України. “Відродження НМПУ є справою честі для КНМП”. Київська профспілка взяла на себе відповідальність за успішність  цього процесу.

Головою комітету об’єднаної КНМП переобрали Юрія Луканова. Незадовго до  конференції він заявляв, що збирається йти з посади і має намір балотуватися на посаду голови НМПУ. Але делегати конференції вирішили, що на перехідний період відродження НМПУ Юрій Луканов має  обіймати посади керівника КНМП.

Заступником голови комітету КНМП обрано Андрія Яніцького. Також у новий Комітет КНМП увійшли Анна Бабинець (телеканал «TBi»), Ольга Падірякова (ІА «УНІАН»), Сергій Гузь, Остап Кривдик та Юка Гаврилова. До ревізійної комісії КНМП увійшли Павло Булгак (голова), Юрій Шеляженко та Павло Берест.

Конференція обрала 4 делегатів від фрілансерів на 4-й з’їзд НМПУ, який відбудеться в Києві 10 грудня 2011 року. Ще 11 делегатів від КНМП будуть обрані на зборах первинних осередків профспілки в столичних ЗМІ.

Київська незалежна медіа-профспілка заснована 30 листопада 2002 року. Вона була організатором протестів журналістів проти цензури в 2004 року – так  званої журналістської революції, яка передувала помаранчевій революції.

Позначки:,

Залиште коментар